The Ultimate Guide To gulet kiralama

Fiyatlara dahil olan hizmetler; günce 4 saate kadar tekne mahrukatı, personel, Türk Liman ücretleri, Havaalanı transferleri

Kiralama genelde haftalık hesaplanır. Yedi gün şu demek oluyor ki 1 hafta genel anlamda asgari charter suresi olarak kabul edilir, rezervasyonlar Cumartesiden cumartesiye yedi gün olarak hesaplanır. Yatın haftalık pahaı yediye bölünerek gün bedelı bulunur ve 7 günden lüks olan kiralama sav konusu ise kira suresi gündüz adetsı ile çarpılarak hesaplanır.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız ölçünlü menü ve gösteriş menülerden eş başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. 

Bahir yolculuğunuz içinde, yemekler yatınızda cesim bir özenle uzvi malzemeyle hazırlanır. Hatta tur rotanız üzerindeki temelı meşhur domestik balık restoranlarını da denemenizi önerebiliriz. Menü, tur öncesinde sizin tercihleriniz doğrultusunda belirlenir.

Important Yachting bâtınin birlik misafirlerimiz özeldir ve siz değerli üyelerimizin tatili hepimiz karınin önemlidir, ölçün  Yatlarımızdan biri olan Gulet M101 siz giranbaha misafirlerimizi kıvançlı etmek bâtınin her sene denetlememdan geçmektedir. Bu nedenle yatımız ile yapacağınız Marmaris kalkışlı mai tur esnasında hem rahatlığı hissedecek hem Iye’ nin ayn tuzakıcı maviliklerinde özgürlüğün tadına varacaksınız, deneyimli  ekibimiz bile keyifle yol almanıza yardımda bulunacaktır.

Gulet Teknelerimiz tur süresince sadece size ilgili olarak dilediğiniz dakika denize girip, dilediğiniz hin zamanı ve saf koylarımızda gezebilir dilediğiniz mevsim lokma yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Important Group Travel web sitesi içinde bucak meydan bütün metanetli, suret ve ciğereriklerin telif hakları Important Group Travel 'a aittir. Hiçbir şekilde basılı yahut elektronik bir ortamda destursuz kullanılamaz ve kopyalanamaz.Web sitesindeki tipografik hataların (hediye, özellik ve benzeri) tek hukuki destelayıcılığı olmadığı kadar, bu hatalardan ötürü Important Group Travel ve tahminî mağaza mesuliyetli tutulamaz.

Eğer tur, misafir isteğiyle mukavele ortamında tamlanan bitiş limanı dışında farklı bir limanda biterse bitiş limanına dkarşıüş masrafları hassaten misafir aracılığıyla ödenir.

Her kabinde  duş ve wc bulunmaktadır. Her biri website gulet yat kiaralama servisi dair görmüş geçirmiş olan mürettebat, özel tekne turunuz süresince hizmetinizde olacaktır. Ekibimiz servis,ödememek,ismet ve günce faaliyetlerin organizasyonu bağırsakin Mai turunuz süresince size eşlik edecektir.

 Ödeme yapılmış olduktan sonrasında rezervasyonun onaylandığına üstüne yöreınıza konfirme gönderilir. Kalan bakiye ise APA ücreti ile beraber tekneye biniş esnasında ödenmelidir.

Bazı yatlarda 7 günden daha azca Charter Yat kiralama olası olmaktadır ve az sezon dönemlerinde birkaç yevmi charter mümkündür. İlk gün öğleden itibaren Charter süresi başlar ve son ruz öğleyin daha fazla biter. Koca sezon oranları en pop charter dönemleri olan Orak ayı ve Ağustos midein geçerlidir. Orantı yarıyıl Haziran ve Ilkgüz ayları derunin, Az sezon oranları Mayıs ve Teşrinievvel derunin geçerlidir.

Yatı kiralayanın özel istekleri , tercihleri, yiyeceklere alerjisi olup olmadığı, özel ihtiyaçları ve vacip tüm detaylar sıralanır ve dolaşma öncesi belirlenecek olan aldatmaışmutaş listesini misafirlerimiz namına Important Group Travel düzenleme edebilir yada size sunacak olacağımız standart ve fazla menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. Misafirler dilerlerse siteye git kendi kumanya işlerini bile bizzat kendileri yapabilir.

Teknede yaz tatili üzere bir olasılık üstelik insanoğlunun harika bir dinlenme düşsel kurmasına akılalmaz derecede nitelik katarken, tüm bu hizmetler ve donanımlarla harika bir tatile hayırlı demek, bizce büyük bir vesileın kaçırılması demektir. Tıpkı 5 yıldızlı bir otel kabil donatılmış teknelerimizde klima, internet kabil biryoğun görev bile sizi bekliyor. üste tün seyirlerinize bile navigasyon cihazları GPS radar sebebiyle emin bir şekilde devam edebileceksiniz. Tekne Kiralama sistemimizde 3. şbedduaıslara sigortalama ve mali mesuliyet kadar bir tafsilatyla da mücadelemanıza ister yoktur.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız standart menü ve şatafat menülerden koca başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. ölçün ve Gösteriş Menülerimizin umumi standartları ve fiyatları muhtevain lütfen bize danışınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *